Proszę czekać
Proszę czekać

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.

OGŁOSZENIE KONKURSU NA STANOWISKO PREZESA ZARZĄDU PGK "EKOM" SPÓŁKA Z O.O.

Załącznik: Ogłoszenie konkursu

KOMUNIKAT O WYBORZE NA STANOWISKO PREZESA ZARZĄDU PGK "EKOM" SPÓŁKA Z O.O.

Załącznik: Informacja o wyborze

 

 

Od 1 lipca 2013 roku w całej gminie obowiązuje ustawa śmieciowa. Oznacza to iż wszelkie opłaty za wywóz nieczystości przejmuje kasa urzędu Miasta i gminy w Nysie.

 

Stawki opłat:

Gmina

Odpady zbierane w sposób selektywnyOdpady zbierane w sposób zmieszany
Nysa8,0022,00
Skoroszyce9,0015,00
Prudnik10,0018,00
Głuchołazy13,0018,00
Korfantów13,0020,00
Pakosławice7,0014,00
Łambinowice13,0021,70
Otmuchów9,0015,00
Paczków10,0012,00
Grodków11,0017,50
Kamiennik14,0020,80
Tułowice13,0021,00
Biała10,0018,00
Lubrza6,5010,00
Niemodlin10,0020,00
Kamieniec Ząbkowicki10,8014,40
Lądek Zdrój16,0019,00
Stronie Śląskie15,0017,00
Złoty Stok12,0015,00

 

Terminy oraz harmonogramy wywozów nieczystości zostały podane na stronie

PGK EKOM

LpNazwaOpisTypRozmiarData
LpNazwaOpisTypRozmiarData